Laser diodowy do trwałego usuwania owłosienia.

Lumenis LightSheer™ Desire

Urządzenie trwale usuwa do 96% włosów, jak również leczy łagodne zmiany barwnikowe i zmiany naczyniowe.

Wiązka laserowa o rekordowo wysokiej mocy i gęstości energii, skolimowana, monochromatyczna i koherentna, działa z nieporównywalną skutecznością z innymi źródłami światła. Energia zaabsorbowana przez chromatofor we włosie, w procesie aktywnej fototermolizy, prowadzi dotrwałego uszkodzenia mieszka włosowego, bez ryzyka uszkodzenia innych struktur i tkanek.

  • Wysoka skuteczność depilacji.
  • Opcjonalne trzy głowice zabiegowe.
  • Łatwy w transporcie.
  • Usuwanie włosów blond oraz rudych.
  • Kompaktowa budowa.
  • Wysoka jakość wykonania.

LightSheer™ Desire to innowacyjny laser diodowy do trwałego usuwania owłosienia. Najpopularniejszy z dwugłowicowych laserów serii LightSheer. Urządzenie to trwale usuwa do 96% włosów, jak również leczy łagodne zmiany barwnikowe i zmiany naczyniowe.

Dzięki wprowadzonym przez producenta opatentowanym rozwiązaniom (Technologia ChillTip™, Technologia HIT™), zabiegi wykonywane tym systemem są najskuteczniejsze, najszybsze i charakteryzyją się najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Parametry pozwalają na depilowanie wszystkich fototypów skóry, w tym także skóry opalonej, oraz na usuwanie włosów blond oraz rudych.

Urządzenie docelowo może być zaopatrzone w trzy głowice zabiegowe. Głowice ET(9mmx9mm) i XC (12mmx12mm), kontaktowe z chłodzącą końcówką szafirową, służą do precyzyjnej depilacji dowolnych obszarów ciała, natomiast głowica HS (22mmx35mm), wyposażona w technologię vacuum, została stworzona do szybkiej depilacji dużych partii.
Urządzenie jest kompaktowe, przez co jest łatwe w przenoszeniu i transporcienp. pomiędzy gabinetami.